I v horkých letních dnech lze žízeň bez obav zahnat lahodnou Neipou. Nemusíte se bát, ubrali jsme na síle, ale přidali na chuti a vůni. Pomerančové aroma chmele Pacifica je podpořeno infuzí pomeranče do whirpoolu.

Speciálně vymazlený nápoj, uvařený podle četných přání našich pivních fanynek. Nepostrádá vůně a chutě svého příbuzného Mr. Wolfa, ale má jemnější hořkost, nižší alkohol a vyšší pitelnost. A věřte nám, vzrušení přinese i tak.

Letní, speciálně uvařené pivo pro pracující, kteří se v letních parnech potřebují osvěžit trochou svého oblíbeného nápoje, ale nemohou si dovolit podlehnout jeho síle. Není ošizeno na plné chuti, jen je ubráno alkoholu.

Pro pivní srdcaře, kteří mají rádi klasický ležák, ale nebojí se trochu experimentovat se svrchně kvašenými pivy. Lehké, ale nijak neošizené, s láskou vařené pivo. Po každodenní dobře odvedené práci za odměnu Leháro.

Hodný speciál, s mírně vyšší hořkostí a lehkou, příjemnou vůní nového slovinského chmele Styrian Wolf. Udělá v žaludku pohodu a pořádek, jako jeho slavný jmenovec pan Wolf. Nápoj, který vnese do všedního dne trochu vzrušení.

Ostřejší speciál pro odvážnější povahy, s plnou chutí a citrusovou vůní. Milovníky APA stylu určitě nezklame americký charakter. Pitelné a voňavé pivo pro neobyčejné příležitosti.

Prsteny moci byly první, co nás napadlo při vaření s novozélandským chmelem. Příběh o síle a vytrvalosti, zhmotněný do pivní chutě a exotické, až nebezpečné vůně. Vzpomeňte si na napínavé dobrodružství nad lahví poctivého nápoje.

Když se váš potomek rozhodne oženit na opačné polovině zeměkoule a vy chcete uvařit něco opravdu extra. Svatební Neipa – New England IPA s příjemnou nerušivou nízkou hořkostí, ale mohutným hustým tělem, zabaleným do bohaté vůně. Pro sváteční chvíle, ale i pro běžné potěšení.